Pirkimo informacija

Bendrosios nuostatos

 • Pirkėjas, užsakydamas prekes, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.
 • Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog apsipirkimui razinaboutique.lt parduotuvėje būtini pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
 • Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
 • Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims.

Asmens duomenų apsauga

 • Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes razinaboutique.lt el. parduotuvėje.
 • Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjas informuojamas razinaboutique.lt tinklalapyje. Pirkėjui apsiperkant el. parduotuvėje taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.
 • Pirkti el. parduotuvėje turi teisę veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka; nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis; juridiniai asmenys; visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.
 • Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje razinaboutique.lt suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.
 • Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma razinaboutique.lt.

Prekių grąžinimo tvarka

 • Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su el. parduotuve, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus.
 • Grąžinti prekes Pirkėjas gali tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo dėvėta, avėta ar nešiota ir nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norit apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.
 • Grąžinimo metu pirkėjui grąžinama prekių pirkimo suma. Prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinimos, išskyrus tuos atvejus, kai Pardavėjo pristatyta prekė yra brokuota, netinkama dėvėti, avėti ar yra kitų gamyklinių pažeidimų.

Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

 • Pirkėjas turi teisę pirkti prekes razinaboutique.lt šių Taisyklių ir kitose šios el. parduotuvės informacijos skiltyse nustatyta tvarka.
 • Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.
 • Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
 • Pirkėjas, naudodamasis el. parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.

Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

 • Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis razinaboutique.lt el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
 • Jei Pirkėjas bando pakenkti Pardavėjo razinaboutique.lt el. parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis el. parduotuve arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.
 • Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą el. parduotuvės registracijos formoje.
 • Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu.

Apmokėjimas

Pirkėjas apmokėti už prekes gali naudodamasis Swedbank, SEB ir Šiaulių banko elektroninės bankininkystės paslaugomis arba Mastercard ir Visa mokėjimo kortelėmis. Taip pat, atsiskaityti galima bankiniu pavedimu (informacija mokėjimui bus pateikta užsakymo patvirtinimo el. laiške). Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimus apdoroja MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Prekių užsakymas

 • Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina – atsiunčia patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. Paštu.
 • Pirkėjas užksaymą apmokėti gali per 48 val., jei to nepadaro – Pardavėjas užsakymą anuliuoja.

Prekių pristatymas

Pristatymo kaina automatiškai paskaičiuojama vykdant užsakymą ir pritaikoma atsižvelgiant į užsakomų prekių svorį. Norėdami sužinoti tikslią užsakomų prekių pristatymo kainą, sudėkite norimas prekes į savo krepšelį, atsidarius krepšelio puslapiui apačioje dešiajame kampe rasite žodį „ Tęsti“. Suvedus savo pirkimo duomenis pasirinksite Jus dominanti siuntimo būdą.

 
Standartiniai pristatymo įkainiai Lietuvoje:
Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių. Visiems užsakymams taikomas 3,00 Eur mokestis.
Atsiėmimas Omniva paštomate. Visiems užsakymams taikomas 3,00 Eur mokestis.
Atsiėmimas LP Express savitarnos terminale. Visiems užsakymams taikomas 3,00 Eur mokestis.

Siuntos sekimas

Jei Jūsų užsakymas yra išsiųstas ir norite sužinoti, kur jis šiuo metu yra, siuntos kodo ieškokite savo el. pašto dėžutėje.Jeigu pasirinkote pristatymą Omniva paštomatu, tuomet siuntos būseną sekti galite puslapyje: www.omniva.lt, Lietuvos paštu – www.post.lt,  LPexpress – www.lpexpress.lt.